Emri/ 55 vjeçari u asfiksua nga tymi, shtëpia mori flakë nga ngrohësja

Gjergji Beqiri, 55 vjeç, humbi jetën sot pasi banesa e tij në Vlorë, u përfshi nga flakët.

Nga të dhënat e para mësohet se shkak i zjarrit në shtëpi dyshohet të ketë qenë ngrohësja me energji elektrike, e cila ka bërë shkëndijë.

Si pasojë e flakëve 55 vjeçari është asfiksuar. Në pamundësi për të lëvizur ka marrë flakë edhe batanija me të cilën ishte mbuluar.

LEXO EDHE  Tentoi të fusë në burg lëndë narko*ike për djalin, arrestohet babai/ Ja si u zbulua pako postare

Beqiri jetonte i vetëm në lagjen “Rilindja”. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 06:20.

Sipas policisë 55-vjeçari jetonte i vetëm dhe vuante nga shëndeti mendor.