Kullat te PD, Manjani: O Lul ndërtuesi, maskara i pangopur

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar lidhur me dyshimet që janë ngritur, për shndërrimin e truallit ku ndodhet godina e Partisë Demokratike, në një shesh ndërtimi, me të paktën 3 kulla shumëkatëshe luksoze.

Manjani shkruan se Luli e paska dhënë selinë për kulla, dhe kjo shpjegon edhe ndërhyrjen e Policisë së Ramës, në protestën e 8 janarit.

“Ku ka interes për ndërtime gjendet policia dhe Luli ndërtuesi!!!

“Beteja sapo paska filluar” !!!

Ju sa e si u shit vullneti i 622 000 votave!

Besoj këtë interes “legjitim” personal të Lulit e mbron edhe Ambasada Amerikane, posi!!”, shkruan Manjani.

LEXO EDHE  Tiranë/ Akuzohet se ka përndjekur një grua 46-vjeçare, arrestohet

Postimi nga Ylli Manjani

Ja ku e keni selinë e PD të dashur demokratë!

E paska dhënë Luli për kulla!

Ja pse e mbron atë ndërtesë!

Kjo spjegon edhe ndërhyrjen e policisë së Ramës.

Ku ka interes për ndërtime gjendet policia dhe Luli ndërtuesi!!!

“Beteja sapo paska filluar” !!!

Ju sa e si u shit vullneti i 622 000 votave!

Besoj këtë interes “legjitim” personal të Lulit e mbron edhe Ambasada Amerikane, posi!!

Ptu, faqe zinj!

Maskarenj të pangopur!