Donaldi i kërkoi ndarjen, Beatrix i afrohet dhe e puth (Video)

Foto: Big Brother

Aktori Donald Veshaj vendosi t’i japë fund lidhjes së tij të shumëpërfolur me këngëtaren Beatrix Ramosaj në Big Brother Vip. Ai tha se është më mirë që marrëdhënien e tyre ta shikojnë jashtë dhe të qëndrojnë vetëm brenda shtëpisë.

Beatrix nuk e ka pranuar këtë dhe ka puthur Donaldin, duke lënë të kuptojë se pavarësisht çdo gjëje nuk do ti japë fund kësaj lidhjeje që ka bërë bujë kudo në media.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi zbulon si nisi historia e dashurisë me Amin: Nuk kisha asgjë, ja çfarë i premtova