Nishani publikon foto nga protesta: Një kriminel në radhët e policëve qëlloi mbi kokën e një njeriu

Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka publikuar foton e dhunës ndaj një demokrati në ditën e protestës.

Nishani thekson se një polic kriminel ka qëlluar mbi kokën e këtij demokrati.

Postimi i Bujar Nishanit:

Kjo është një goditje me predhën që shpërndante gazin mbi demokratët.

Një kriminel mes rradhëve të policisë e qëlloi drejt i mbi kokën e një njeriu.

Natyrisht për ta vrarë pasi predha që mban gazin është metalike.

Por gishti që tërhoqi këmbëzën e armës së krimit në të vërtetë është i Lulzim Bashës dhe tutorit të tij, Edi Rama.

Drejtësia vonon, por nuk harron. [🇦🇱]

LEXO EDHE  Miqësorja me Shqipërinë, Spanja pas 18 vitesh rikthehet të luajë në Barcelonë