Identifikohen të plagosurit në Fushë-Krujë, të afërt me Enver Stafukën! Emrat

Dy persona janë paraqitur të plagosur me armë zjarri në Spitalin Ushtarak në Tiranë.

Të plagosur kanë mbetur shtetasit Klodi Stafuka dhe Gentjan Bejtja nga Fushë Kruja, të afërt me Enver Stafukën.

Klodi Stafuka ka një frakturë në krah.

Shtetasit Gentjan Bejtja para disa vitesh i është bërë një atentat me minë të telekomanduar.

LEXO EDHE  Pas vaksinimit, humb jetën i riu nga Elbasani

Ende janë të paqarta rrethanat e krimit apo vendi ku janë plagosur.

Një grup hetimor ndodhet në Spitalin Ushtarak në Tiranë dhe po merr në pyetje të plagosurit.