Sërish debat mes Triksës dhe Donaldit, shkak u bë një qingj

Drejtuesit e spektaklit kanë futur në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ një numër të madh kafshësh. Kjo është bërë për provën javore e cila do të zgjasë deri të martën.

Protagonistë janë bërë sërish Donaldi dhe Trixa të cilët kanë pasur momente të përplasjes me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  Kush janë dy banorët VIP që u eliminuan mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e "Big Brother"

Donaldi i ka marrë Trixës qengjin dhe kjo ka sjellë reagimin që ajo të mërzitet me të. Madje Trixa i ka ngritur zërin partnerit të saj Donaldit, i cili ikën dhe nuk e zgjatë diskutimin.