Fabio Cannavaro shumë pranë drejtimit të kombëtares polake

Ish-mbrojtësi i Juventus-it dhe i kombëtares italiane, Fabio Cannavaro është shumë pranë për t’u bërë trajneri i kombëtares polake.

Ai ka kryer një takim me Federatën polake ku sipas mediave ky bisedim për të ardhmen e Polonisë ishte pozitiv.

LEXO EDHE  Trajneri i Southampton i prerë për të ardhmen e Brojës, ja çfarë deklaron Ralph Hasenhuttl

Gjithçka do të qartësohet ditët në vazhdim.