Protesta në PD, reagon Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale pas protestës së sotme në Partinë Demokratike.

Rama citon një shprehje të aktorit dhe regjisorit amerikan John Wayne.

“Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë atë edhe më shumë”, shkruan Rama në FB.

LEXO EDHE  Eksplozivi në banesën e Armand Dukës, autori i dyshuar Hasanaj kërkon pafajësinë, ishte në qendër tregtare në momentin e shpërthimit