Protesta/ Armina Mevlani-Lulzim Bashës: Trego pak dinjitet, megjithëse nuk e njeh si fjalë

Foto: Instagram

Armina Mevlani, partnerja e Shkëlzen Berishës, ka reaguar pas dhunës së ushtruar në protestë. Ajo i bën thirrje Lulzim Bashës të tregojë pak dijitet.

“Kjo është situata e trishtë ku ndodhemi! Opozita “fallco” e mbështetur nga policia e shtetit, dhe opozita e vërtetë e dhunuar spse dëshiron të hyjë në shtëpinë e vet me të drejte dhe vota të plota! 

Nuk ka bërë vaki që dikush të qëndrojë me dhunë kur demokratët nuk e duan, pak dinjitet zotëri, pak dinjitet. Megjithëse dinjitet e ke fjalë të huaj, sepse po ta njihje do ishe larguar që kur humbe për herë të 100″- shkruan Armina.

LEXO EDHE  Einxhel ngre dyshimet: Nuk flisja me Donaldin dhe nuk e kam treguar arsyen e sherrit, pres ta vlerësojë gjestin