Bajo akuza të forta ndaj produksionit të “Për’puthen”: Lavazh truri

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Bajo ka publikuar në rrjete sociale një foto gjatë kohës së tij në program dhe ka lënë të kuptohet se i gjithi ky emision dashurie është me skenar.

”Flisje me gocën e huj 5 orë në darkë para se me fjet gjumë dhe për çudi ajo zgjidhte Artanin në takim po ja fus kot e marr si shembull. Lavazh truri i momenteve të para të mëngjesit, nuk e di a ishte efekti sensual i Artanit apo ndikim nga jashtë:
-ore dua Bajon thoshte goca e huj– do fejohesh me Artanin edhe pik se kështu dua unë, kështu do publiku”– ka shkruar Bajo.

LEXO EDHE  Bora Zemani do të jetë pjesë e natës finale të "Big Brother VIP"?

Image

Kujtojmë se Bajo u përjashtua nga “Përputhen” pas sherrit me Brunon dhe Hysenin.