Aktorja e njohur ndahet nga i dashuri, zbulohet arsyeja

Aktorja e dashur për publikun shqiptar me rolin e protagonistes në serialin “Nusja nga Stambolli”, Asli Enver dhe i dashuri i saj Sarp Batur i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Sipas mediave turke, shkak u bë dëshira e madhe e aktores për t’u bërë nënë, ndërkohë që Batur nuk ndihej i gatshëm për një hap të tillë pas divorcit që i dha fund një martese të mëparshme 9 vjeçare nga e cila ka një fëmijë.

LEXO EDHE  Dolën çift nga "Për’puthen", Alvisa dhe Bashkimi zbulojnë çfarë i acaron tek njëri-tjetri

Gjithashtu, u dyshua se kjo ndarje ishte pikërisht arsyeja e pushimeve të aktores në Meksikë.