Nënë për herë të dytë? Loredana na konfuzon të gjithëve me foton e fundit

Reperja e njohur, Loredana Zefi, është nënë e një vajze të quajtur, Hana por duket se do edhe një fëmije jetër ne jetën e saj.

Ajo dhe ish-partneri i saj, reperi Mozzik, u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit 2018. Dyshja vitin që lamë pas u bashkuan sërish për t’u ndarë vetëm pak javë më vonë me një njoftim të bërë në rrjete sociale. Megjithatë, artistja së fundmi ka shpërndarë një foto të Hanës në InstaStory duke thënë se dëshiron një fëmijë të dytë.