Katër gra grabisin shtëpinë e blogeres së famshme (VIDEO)

Influenceres italiane Martina Maccherone i kanë vjedhur shtëpinë në Milano, kur ajo dhe partneri së bashku me binajkët e tyre ishin jashtë qytetit për festat e Krishtlindjeve.

Ka qenë vetë blogerja ajo që e ka dhënë lajmin përmes një videoje të postuar në Instagram.

LEXO EDHE  Bella Hadid flet për shëndetin mendor: Dhimbje torturuese dhe dobësuese mendore e fizike

Në pamjet e videos shihen katër gra teksa dalin nga porta me valixhet plot. Të gjitha sendet ishin të vjedhura nga shtëpia e influencueses.