Anila dhe Ardit Gjebrea shfaqen në momente të ëmbla në 31 vjetorin e martesës

Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja e tij Anila kanë festuar 31 vjetorin e martesës ditën e djeshme.

Djali i tyre Joni i ka uruar publikisht, duke publikuar në rrjete sociale një foto shumë të ëmbël ku çifti shfaqen të përqafuar.

LEXO EDHE  Do të bëhet kryetar bashkie i Durrësit? Flet Noizy

“Gëzuar 31 vite plot dashuri. Ju dua”, ka shkruar ai.

Arditi nga ana tjetër e ka ripostuar këtë urim në Instastoryn e tij.