Aksident në aksin Cërrik- Belsh, shkatërrohet makina

Një parakalim i gabuar dhe lagështira në asfalt dyshohet se kanë qenë shkaku i një aksidenti të rëndë të ndodhur sot në aksin Cërrik- Belsh, ku fatmirësisht drejtuesi dhe pasagjeri i mjetit të aksidentuar kanë shpëtuar.

Forcat zjarrfikëse dhe ato policore ndodhen në vendngjarje për të zbardhur dinamikat e aksidentit që mund të kishte pasoja fatale.