VIDEO/ Shqiptarët dhe spanjollët përleshen në Barcelonë, çfarë ka ndodhur

Një sherr masiv ka ndodhur mes shqiptarëve dhe spanjollëve në Barcelonë.

Një qytetar i cili ndodhej në vendngjarje, ka filmuar edhe përplasjen.

Nga pamjet vihet re se sherri ka ndodhur në një lokal që frekuentohet nga të rinjtë.

LEXO EDHE  Rrëmbeu 17 vjeçaren, arrestohet shqiptari/ Detajet

Sherri ka qenë mjaft brutal pasi të rinjtë kanë goditur njëri tjetrin me sende të forta dhe karrige kokës. Nuk dihet nëse ka patur të plagosur.