VIDEO/ Bajrami mposht Strakoshën, tregohet i saktë nga pika e bardhë

Mesfushori shqiptar i Empolit, Nedim Bajrami është duke kaluar një formë fantastike ku ditën e sotme ka arritur të gjejë sërish rrugën e rrjetës përballë Lazios.

Bajrami ka marrë përsipër një penallti në minutën e 6 të takimit ku është treguar i saktë përballë Strakoshës.

LEXO EDHE  VIDEO/ Man.United fiton ndaj Brentford, Ronaldo zëvendësohet dhe "tërbohet" me Rangnick

Kujtojmë që 23-vjeçari është në qendër të mërkatos së janarit në Serie A pasi kërkohet nga Cagliari dhe Sassuolo.