Surprizën me parashutë për Donaldin dhe Beatrix e bëri Lori Hoxha dhe jo fansat? Olti Curri nxjerr zbuluar produksionin

Natën e ndërrimit të viteve çifti më i bujshëm i “Big Brother VIP”, Donald dhe Beatrix,  panë në qiell një parashutë në të cilën shkruhej: “No risk, no story”

Mbishkrimi në pankart ka bërë ndjekësit të dyshojnë se në fakt surprizën e nisi Lori Hoxha për Donaldin dhe Beatrix, pasi trashëgimtarja e “Top Channel” e kishte përdorur këtë shprehje në një nga fotot e saj të disa ditëve më parë në Instagram.

LEXO EDHE  Ndahet nga jeta stilisti i njohur italian! Emri (Foto)

Opinionisti dhe blogeri Olti Curri ka treguar se në fakt është Lori ajo që i bën surprizat, pasi ndoshta fansat s’kanë mundësi ekonomike.