Milan-Roma, ndiqni sfidën live

Ka startuar në orën 18:30 sfida Milan-Roma, e vlefshme për javën e 20-të të Serie A.

Kuqezinjtë nuk duan të humbasin terren me kreun, por përpara ka një pengesë të vështirë.

Roma nga ana tjetër është në një formë të mirë në Seria A dhe është afruar me skuadrat e kreut. Kjo ndeshje pritet të jetë shumë emocionuese, me dy skuadra të cilat gjithmonë kanë dhuruar spektakël mes njëra tjetrës.

LEXO EDHE  Tirana-Vllaznia/ Brdariç e zëvendësoi, Da Silva shpërthen në të shara: Çfarë problemi ke? Ik q…, copë m… (VIDEO)

Milan-Roma LIVE