Vajza e Ilir Shaqirit tregon se cilët lojtarë i duken më të fortë në “Big Brother VIP”

Foto: Instagram

Emily, vajza e Ilir Shaqirit, e ftuar tek “Shqipëria Live”, ka folur për lojën e “Big Brother VIP”. Ajo tha se Arjolën e pëlqen shumë dhe se i duket lojtare e fortë, gjithashtu Donaldi i duket lojtar i fortë, pavarësisht se nuk e pëlqen.

Përsa i përket puthjes në buzë, që ajo shkëmbeu me babain dhe u bë virale, Emily tha se kishte 4 muaj pa e parë dhe se e kishte marrë malli dhe kjo ishte një shenjë malli e se e konsideron diçka natyrale.

LEXO EDHE  Publikoi foto të Hashim Thaçit e Kadri Veselit, reperit shqiptar i ndodh e papritura në Instagram

Vajza e Ilirit tha se ai gjest mund të interpretohet keq në qoftë se do ishte në një situatë tjetër, por jo kur një vajzë kishte 4 muaj pa e takuar babain e saj.