Sabian Medini bën gjestin e bukur, shkon të takojë prindërit e moshuar të Ilir Shaqirit

Këngëtari Sabian Medini ka vazhduar të takojë të afërmit dhe njerëzit e dashur të Ilir Shaqirit. Pak ditë më parë ai u takua me vajzën e balerinit ndërsa tani ka vizituar prindërit e tij në shtëpinë e tyre.

“Një përqafim i sinqertë vlen më shumë se çdo dhuratë”, ka shkruar ai, teksa është ulur mes të dyve. Kjo foto ka grumbulluar pëlqime të shumta dhe komente ku ndjekësit shprehin admirimin e tyre për një mik kaq të mirë sa Sabiani.

LEXO EDHE  Beatrix 'çmendet' nga xhelozia: Egzona të ka qejf/ Revoltohet Donaldi: Mos na çaj b*thën, ti s'je normale (Video)