Monika Lubonja zhvishet live dhe shijon masazhin nga tre djem, Arbana vë duart kokës (Video)

“Vëllai i Madh” kishte përgatitur një surprizë për Monika Lubonjën, duke i sjellë në dhomën e surprizave 3 djem masazhatorë. Me t’i parë Monika u lumturua pasi kishte kaq kohë që e kërkonte këtë.

Aktorja nuk ngurroi të zhvishej për të shijuar masazhin ndërsa ky moment u shoqërua me të qeshura.

LEXO EDHE  Donaldi flet për zinxhirin ku u eliminua Dagz, ja pse nuk e shpëtova

“O Zot nuk më besohet”, tha Arbana duke qeshur dhe vuri duart në kokë teksa Monika shijonte mbrëmjen.