Einxhel dhe Dagz shkëmbejnë puthje pasionante/ Çfarë ndodhi mes dyshes pas mesnate (Video)

Foto: Big Brother

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz tashmë nuk iu fshihen më kamerave dhe kanë shkëmbyer të tjera puthje mes tyre.

Pas primet-t ku u fol për historinë e tyre, me Einxhel që e ndrydh veten sa i takon ndjenjave për Arbrin pasi nuk do që publiku ta shohë duke u puthur, çifti duket se është relaksuar dhe kanë shkëmbyer puthje pasionante në buzë, teksa të tjerët kanë qenë duke fjetur.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi zbulon si nisi historia e dashurisë me Amin: Nuk kisha asgjë, ja çfarë i premtova

Në këto momente ka ardhur edhe propozimi i Arbërit, i cili ka ftuar Einxhel që ta kalojnë natën bashkë te suita, por moderatorja nuk e ka pranuar këtë.