Donaldi hap “kutinë e Pandorës”, ja çfarë fitoi dhe rrezikoi (Video)

Foto: Big Brother

Donaldi është vendosur para një zgjedhjeje të vështirë mbrëmjen e sotme. Ai fitoi një udhëtim nëpër botë me Romeon, por për të realizuar këtë duhet të çonte tre banorë në nominim, përfshirë dhe veten.

I vendosur në siklet, Donaldi tha se do të çojë në nominim veten, Ilirin dhe Meridianin. Ai u shpreh se me Ilirin kishte dashur prej kohësh të kishte një përballje të tillë kurse me Meridianin nuk i ka pasur marrëdhëniet mirë kohët e fundit.

LEXO EDHE  Beniada Nishani ishte një nga “eskortat” e Silvio Berlusconit? (Video)