Merkato/ Sven Botman i thotë “po” Milanit, ja shifra që kërkon Lille

Photo by Matthieu Mirville/Icon Sport via Getty Images)

Sipas “MilanNews”, Sven Botman dëshiron transferimin te Milan. Mbrojtësi holandez i Lille i ka idetë e qarta për të ardhmen e tij dhe i ka thënë “po” Milan-it.

Problemi i vetëm për ekipin italian është se Lille dëshiron 30 milion euro për të dhënë shërbimet e holandezit.

LEXO EDHE  Bayerni, gati t’i rinovojë kontratën Lewandowskit, por me një kusht