Barcelona, Joan Laporta rezulton pozitiv me Covid-19

Foto: Getty Images

Rastet te Barcelona me Covid-19 nuk kanë të ndalur. Presidenti i klubit, Joan Laporta rezultoi pozitiv me Covid-19.

Kjo është bërë e ditur nga blaugrana, duke saktësuar se numri një i klubit nuk do të udhëtojë me skuadrën as në Linares (për xhiron e 32-të të Kupës së Mbretit) dhe as në Granada (për ndeshjen e LaLiga).

LEXO EDHE  Zyrtare/ Bekim Balaj largohet nga klubi rus, Nizhny