Të lidhur në fshehtësi jashtë emisionit? Efi Dhedhes kapet “mat” me Atdhe Xharavinën (Foto+Video)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen 2”, Atdhe Xharavina ka shkaktuar mjaft trazira në media duke nisur nga marrëdhënia me vajzat e “Për’puthen”, tek fjalët për një romancë me moderatoren Bora Zemani, e deri tek trekëndëshi i futur padashje gjatë një bisede në “Big Brother VIP” mes Arjolës dhe Antonelës.

Së fundmi Atdheu është kapur “mat” në një dyqan në Tiranë me konkurrenten e “Përputhen 3”, Efi Dhedhes. Teksa Efi provonte fustane, Atdheu ka qenë shoqëruesi i saj.

LEXO EDHE  Ndahet nga jeta stilisti i njohur italian! Emri (Foto)

Në fotot e siguruara nga “Kryefjala.com” ata duken mjaft të afërt me njëri tjetrin gjë që na bën të dyshojmë se mes tyre mund të ketë nisur një romancë jashtë kamerave.