Dj PM zbulon se është xheloz për Sarën, ja si reagon motra e blogeres

Foto: Fan Club

Dj Pm ka folur me detaje pas daljes së tij nga “Big Brother Vip”. I ftuar në “Fan Club” ka folur me detaje për eksperiencën e tij brenda shtëpisë së famshme.

Meqë eksperienca e tij lidhet më shumë me Sarën, pasi dyshja krijuan një lidhje, nuk kishte si ti shpëtonte pyetjeve pikante për blogeren. Ai tha se kur Sara ishte keq me qëllim nuk afrohej afër saj pasi që në momente afekti ndodh që personat sillen keq pa qëllim.

LEXO EDHE  ‘Janë rripa, jo VIP-a’/ Robert Aliaj flet nëse do ishte pjesë e Big Brother?!

Ndër të tjera ai po ashtu u pyet për xhelozinë ndaj Sarës duke e pranur se është pak xheloz dhe kjo është normale në lidhje.

Edhe motra e Sarës ishte dakord me Pm se xhelozia duhet të jetë e pranishme në një lidhje por në doza normale.