Gazetari i njohur: Partizani i ka larë duart për titullin, nuk mund të dalë kampion

Foto: Facebook

Ish-gazetari i njohur sportive, Bashkim Tufa, u shpreh se ky Partizan aktualisht nuk është për titull.

Duke folur në Ora Sport, ai tha se Partizani ka 18 pikë për 14 javë, dhe se nuk mund të dalë kampion me këtë kontingjent lojtarësh që ka momentalisht.

LEXO EDHE  Sulmuesi i Skënderbeut gjen akordin me klubin nga Malta, 24 vjeçari kryen testet mjekësore

“Ky Partizan aktualisht nuk është për titull. E ndajmë këtë pjesë. Në radhë të parë ky Partizan ka 18 pikë për 14 javë, si do të dalë kampion? Me këtë kontingjent që ka i ka larë duart për titullin e kampionatit.”