Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëjetueses, arrestohet 59-vjeçari

Foto ilustruese

Një 59-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Fierit pasi ka dhunuar fizikisht bashkëjetuesen e tij.

Sipas njoftimit të policisë, shtetasi me iniciale H. Sh., 59 vjeç, banues në Fier, është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij.

LEXO EDHE  Acar, ngricë dhe .../ Parashikimi i motit për ditën e hënë

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin H. Sh., 59 vjeç, banues në Fier pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij”, thuhet në njoftimin e policisë.