Përfundon në spital Aleksia Peleshi, si është gjendja e saj shëndetësore

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, së fundmi ka postuar në Instastory një foto e shtrirë në spital. Aleksia, e cila është shumë e njohur në rrjete sociale, nuk ka zbuluar detaje për gjendjen e saj shëndetësore, por mesa duket tani është përmirësuar.

Këto momente të vështira vijnë pikërisht një natë pasi ish-i dashuri i saj, Romeo Veshaj i shprehu hapur pëlqimin modeles Beniada, në Big Brother VIP.

LEXO EDHE  Këngëtares Albërie Hadërgjonaj i vjedhin llogarinë e Instagram-it

Kujtojmë se Aleksia ka pranuar se ka ende ndjenja për aktorin dhe foli edhe për ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj.