Zbulohet “shtëpia e barit” në Durrës

Policia e Durrësit ka sekuestruar një sasi kanabisi në një banesë në Shënavlash, të kthyer në “shtëpi bari”.

Gjatë mësymjes u gjetën ambiente ku kultivohej kanabis sativa, ndërsa banesa ishte kthyer në laborator droge.

Po kështu janë gjetur dhe sasi kanabisi të paketuara, gati për t’u shitur.

LEXO EDHE  Kërcënoi me armë taksistin, arrestohet shqiptari në Kolumbi! Emri

Sipas burimeve, janë arrestuar disa persona, ndërsa operacioni është në vijim.

Lexo edhe:

VIDEO/ “Shtëpia e barit” në Durrës, 5 të arrestuar. DETAJE