‘Phyy të dhjefsha surratin, Bora e shiti varësen te dollari’/ Olsi Bylyku i dedikon këngë ‘trekëndëshit’ Bora-Donald-Beatrix

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po bën xhiron e rrjetit prej ditësh dhe po komentohet kudo.

Aktori i humorit Olsi Bylyku i ka dedikuar një këngë kësaj situate. Ndër të tjera në këngë ai thotë: “Gati shpirti sa s’na plasi, Beatriksi prek Donaldin, edhe Bora kur i pa që tha: ‘Phyy të dhjefsha surratin’. Por prap nuk e vrau mendjen hiç, nuk i luajti zari, biles varësen që i dha dhuratë e shiti te dollari”.

Krahas videos së publikuar në Instagram ka shkruar: “Shpresojme te vijne dite sa me te mira per Shqiptaret dhe te gjitha keto halle te mbarojne…”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

LEXO EDHE  Barack Obama i bën urimin e ëmbël bashkëshortes për ditëlindje (Foto)