Është ndarë nga Romeo Veshaj? Vajza e Niko Peleshit tregon si qëndron e vërteta

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia është tashmë një ndër personazhet më të diskutuar në rrjet dhe shkak për këtë është bërë lidhja e saj me aktorin e humorit, Romeo Veshaj.

Pak kohë më parë, çifti u përfol se i kanë dhënë fund lidhjes mirëpo, duket se e vërteta është ndryshe.

Së fundmi, Aleksia ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet shumë seksi, e veshur me të bardha.

LEXO EDHE  ‘Jam gati të bëj set nudo’/ Ana Kauri zbulon kushtin

“E komplikuar”- ka shkruar ajo krahas imazhit, duke lënë të kuptohet se marrëdhënia e saj e dashurisë aktualisht është e komplikuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexis🦂 (@aleksiapeleshi)