Big Mama ia thotë troç Beatrix: Nuk duhet të nxitoheshe me Donaldin

Big Mama i ka rrëfyer Beatrixit qëndrimin që ajo ka për lidhjen e saj me Donaldin.

“Unë mendoj se nuk duhet të ishe nxituar’’- i tha ajo Beatrixit.

Ndërkohë Beatrix replikoi duke thënë se nëse kjo marrëdhënie do të ishte krijuar jashtë, do të ishe më shumë e rezervuar dhe mbase nuk do të kishte lejuar kurrë të ndodhte.

LEXO EDHE  Çfarë tha Irina Shayk për Cristiano Ronaldon që humbi 11 milionë ndjekës në sekonda

“Këtu është një realitet tjetër, jashtë ti ke mundësinë ta mendosh veprimin tënd ndërsa këtu ngjarjet ndodhin kaq shpejt sa ti nuk e mendon dot aq gjatë’’- tha ajo.

Gjithsesi Big Mama e këshilloi këngëtaren që të ndiqte zemrën dhe se në një shoqëri si e jona “çudia më e madhe zgjat vetëm tri ditë’’.