Stine flet për sherrin e bujshëm mes motrës dhe gruas së tij

Stine, gjatë një interviste në “RTV Ora”, foli për konfliktet mes motrës së tij, Alida Dukës dhe Gracielës, bashkëshortes së tij. Ai u shpreh se është një “çështje ku nuk përfshihet, duke shtuar se i zgjidhin vetë zënkat mes tyre”.

“Nuk e di fare këtë pjesën, kur janë punë grash. Sa më shumë të ndërhysh aq më keq është, vetë do zihen dhe do pajtohen”- tha Stine.

LEXO EDHE  Erioni i sëmurë në takim, Ana e çon në spital/ Ja çfarë i thanë mjekët

Një sherr publik mes kunatave, disa vite më parë rrezikoi edhe marrëdhënien e çift, pasi Stine nuk dinte anën e kujt të mbante. Në fund të vitit 2018, Stine njoftoi përmes një postimi në “Instagram” se ishte ndarë nga partnerja e tij, Graciela. Por disa muaj më vonë ata u ribashkuan dhe prej asaj kohe marrëdhënia e tyre ka ecur mirë.