Sherri i bujshëm mes kunatave/ Partnerja e Stines flet për marrëdhenien me Alidën

Sherri i bujshëm mes motrës së Stines, Alidës dhe partneres së tij, Grazias bëri xhiron e rrjetit pak kohë më parë teksa hodhën akuza të rënda kundër njëra-tjetrës.

Grazia, e ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ka zgjedhur të mos flasë lidhur me këtë çështje, por ka pranuar se vazhdon t’i qendroj çfarë ka thënë më herët.

LEXO EDHE  Donaldi ia thotë troç Beatrix: Ti më tërheq seksualisht (Video)

“Për respekt të Nestit nuk doja ta prekja më këtë temë se ça kisha ja thash publikisht dhe ju qendroj atyre gjërave”- tha ajo.