Einxhel dhe Beatrix po flisnin për Borën, Donaldi i kthehet keq: Nuk lejoj të flasë njeri keq për të

Foto: Big Brother

Donald Veshaj, gjatë spektaklit të mbrëmshëm, u prek kur mori vesh që Bora Zemani ishte duke e pritur jashtë shtëpisë së Big Brother Vip. Ai u shpreh se kishte pritur një shenjë nga Bora pasi i dërgoi varësen dhe njëkohësisht pranoi se e pëlqen Beatrixën dhe nuk po tallet me të.

Mirëpo, pavarësisht se me Borën mori fund, Donaldi nuk lejon askënd që të flasë keq për të.

LEXO EDHE  Beatrix u eliminua nga "Big Brother VIP", ja çfarë thotë Donaldi

“Unë atë njeriun e respektoj. Nuk lejoj të flasë njeri keq për të”- tha ai gjatë një bisede me Einxhelin dhe Beatrixën.

Einxhel i tha se askush nuk po flet keq, ndërsa Donaldi u shpreh se thjesht dëshiron ta hedhë pas krahëve atë që ka ndodhur.