Çfarë po ndodh? Pas gjullurdisë së krijuar me Donaldin, publikohet foto e Atdheut me Bora Zemanin në makinë

Atdhe Xharavina dhe Bora Zemani janë përfolur shpeshherë për një lidhje, por moderatorja e ka mohuar kategorikisht. Atdheu nga ana tjetër deklaronte se e pëlqente dhe bënte disa komente që shkaktonin konfuzion tek ndjekësit.

Së fundmi, Kryefjala.com ka siguruar një foto të Atdheut dhe shkruan se brenda në makinë ndodhet edhe Bora Zemani, teksa janë ndaluar nga policia. Bora është brenda në makine dhe Atdheu jashtë duke folur me policët.

Dallohet qartë që fotoja është shkrepur gjatë verës dhe të shumtë janë ata që mendojnë se fotoja është shkrepur kur Bora së bashku me disa konkurentë të “Për’puthen” dhe produksionin po zhvillonin një turne.

LEXO EDHE  Britney Spears akuzon të atin: Më ka marrë 36 milionë dollarë

Disa të tjerë mendojnë se Atdheu ka qenë arsyeja pse dyshja i kanë dhënë fund lidhjes.

Nuk dihet ende si qëndron e vërteta dhe nëse Atdheu ka pasur gisht në prishjen e marrëdhënies së Borës me Donaldin para se ai të futej në “BBV”. Gjithçka pritet të sqarohet nga Bora Zemani e cila nuk ka reaguar ende.