Donaldi surprizohet nga prindërit e tij, e ëma ka një këshillë

Aktori Donald Veshaj, pasi dëgjoi zërin e vëllait të tij binjak, u surprizua sërish. Pasi tregoi momentet më të rëndësishme të rrugëtimit të tij, ai gjeti prindërit që e prisnin në oborr.

Nga ky takim Donaldi nuk i mbajti dot as lotët teksa pyeste i përmalluar prindërit nëse janë mirë apo jo.

LEXO EDHE  “Intrigat na ndanë”/ Zbulohet kush është ish i dashuri i Beatrix Ramosajt me të cilin ka tatuazhin e përbashkët në trup

‘’Jemi mirë dhe vazhdo lojën tënde i qetë. Mos dëgjo askënd’’– i thanë ata.

“Dëgjo vetëm zemrën tënde“- i tha e ëma.

Babai i tij nuk kishte harruar as t’i sillte një copëz nga qyteti i tyre, pak peshk dhe raki.