VIDEO EPIKE/ Merr flakë restoranti, dy dasmorët hanë pa e prishur terezinë

Ndonëse një zjarr i madh është ndezur pas shpinës së tyre, dy dasmorë në një ceremoni në Indi nuk e ndërpresin ushqimin.

Ata shihen duke qëndruar të patrazuar, edhe pse nga prapa, një zjarr i madh është duke përfshirë të gjithë vendin. Kjo skenë është bërë virale në mediat ndërkombëtare. Sipas raportimeve zjarri shpërtheu për shkak të përdorimit të fishekzjarrëve.

LEXO EDHE  U tërhoq nga gara për president, Berlusconi shtrohet në spital

Katër zjarrfikëse janë dërguar më pas në vendin e ngjarjes për shuarjen e flakëve dhe për fat të mirë, veç dëmeve materiale nuk pati raportime për të lënduar apo viktima.