Tragjike/ I riu vret me thikë nënën dhe plagos gjyshen

Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur në Agrinio, Greqi.

Mësohet se një 35-vjeçar ka vrarë me thikë nënën e tij 57-vjeçare, ndërsa ka plagosur edhe gjyshen.

Mediat vendase shkruajnë se ngjarja tronditëse ka ndodhur në zonën e spitalit të vjetër në orët e para të ditës së sotme dhe aktualisht në vendngjarje ndodhen forca policore.

LEXO EDHE  Dëmet nga tërmeti/ Shkon në 186 numri i banesave të verifikuara në Devoll

Mësohet se në zonë ka trazira të mëdha mes fqinjëve dhe familjes, ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e krimit.