Nisën flirtimet pas daljes së Semi Jaupajt, ja çfarë mendojnë banorët për Donaldin dhe Beatrixën

Foto: Big Brother

Shumë prej banorëve VIP të “Big Brother” janë të bindur se mes Donaldit dhe Beatrixës ka një pëlqim të madh. Dyshja kanë nisur flirtimet me njëri-tjetrin që pas daljes së Semi Jaupajt nga shtëpia.

Aktori dhe këngëtarja janë parë shumë të afërt, pasi kanë fjetur në krahët e njëri-tjetrit, janë kapur për dore dhe kanë shkëmbyer shikime flirtuese. Donaldi ka thënë se tërhiqet seksualisht nga këngëtarja.

Ditën e sotme, Beniada tha se dyshon që dyshja kanë shkëmbyer një puthje romantike në buzë, gjatë kohës që Beatrix kishte rënë në pishinë.

Pjesë nga biseda:

Antonela: Çfarë ndodhi me ata të dy?

Beniada: Si duket Donaldi i ka thënë ‘të pëlqej Trix’ edhe ndoshta Donaldi ka shkuar e ka puthur. Për mendimin tim nga emocionet që u lagën në ujë dhe u futën në pishinë (momenti kur Beatrix është brenda në pishinë dhe Donaldi i zgjat dorën për ta nxjerrë jashtë e më pas futet edhe ai bashkë me të).

Antonela: A thua?

Beniada: Po, pse jo?!

Dj Dagz: Po bëni skema.

Beniada: Për mua e kanë bërë puthjen aty në ujë dhe ndoshta nga lumturia… Në ato momente je i ngrohtë, nuk e ndjen të ftohtin (në pishinë).

Einxhel: E ke provuar ti?

Beniada: Jo.

Einxhel: Po atëherë?

Beniada: Jo, po imagjinoj.

Einxhel: Thash mos e ke provuar.

Beniada: Jo, me ty ndoshta.

Einxhel: Me mua?! Ku e ke provuar me mua mi? Bashkë s’e kemi provuar ndonjëherë këtë gjë. Unë e kam provuar.

Beniada: E ke provuar?

Einxhel: Po.

Beniada: Edhe unë.

Einxhel: Atëherë pse thua s’e kam provuar?

Beniada: T’i tregoj gjithë botës unë që e kam provuar?

Einxhel: Po s’ka ndonjë gjë të keqe. Je puth në shi e je hedh në ujë.

Beniada: Shi s’kishte, por u hodhëm në ujë. Ishte diell i madh. Ishim shokë, dolëm në kafe. Ishim shokë në fillim. Dolëm me marr rreze në plazh, pastaj ai më puthi në buzë në ujë.

LEXO EDHE  Modelja Heidi Klum nënshkruan kontratë sigurimi 2 milionë dollarëshe për këmbët e saj