“Foltorja” e Berishës në Tropojë, ja kur zhvillohet takimi

Ish-Kryeministri Sali Berisha do të takohet me demokratët e Tropojës, në kuadrin e turit të takimeve që u pagëzuan si “Foltorja”.

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha takimin e radhës me demokratët do ta ketë më 1 dhjetor dhe në qytetin e Bajram Currit.

LEXO EDHE  Pipero: Ja kur i vjen fundi pandemisë

Takimi do të mbahet në orën 16:30 te Pallati i Kulturës “Dardania”. Berisha fton gjithë demokratët e Tropojës që t’i bashkohen.

Po ashtu me 5 dhjetor, Berisha do të ketë një takim online me demokratët që jetojnë dhe punojnë në SHBA.