Dëgjoi Ramën në televizor se u hap ‘Rruga e Arbrit’, bie nga 50 metra lartësi me makinë (Foto)

Një qytetar për pak ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi ka rënë në 50 metra lartësi pasi po udhëtonte në rrugën e ‘Arbrit’, pasi në mëngjes kishte dëgjuar kryeministrin Edi Rama i cili sot trumbetoi me të madhe për hapjen e autostradës.

LEXO EDHE  Zgjedhjet e pjesshme në Lushnje, ja kandidatët e mundshëm nga mazhoranca dhe opozita

Siç shihet edhe në foton e mëposhtme makina ka rënë në humnerë, por që fatmirësisht nuk ka patur viktima.

Tashmë pyetja që lind është nëse kryeminsitri Edi Rama do të mbajë përgjegjësi për mashtrimin e madh që bëri me rrugën e ‘Arbrit’.