Aksident në Vlorë, furgoni përplas dy të miturit 

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në në qytetin e Vlorës, mesditën e sotme.

Mësohet se dy të mitur me motor janë përplasur me një furgon.

Burime paraprake bëjnë me dije se të miturit kishin marrë motorin e gjyshit pa lejen e tij, ndërsa mësohet se fatmirësisht ata janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk kanë pësuar shumë lëndime.

LEXO EDHE  “Falsifikim dokumentash”, Ardian Hajdari i KPA merret nesër i pandehur nga SPAK