Këngëtarja Maya flet për operacionet plastike: Ja çfarë kam ndryshuar në fytyrë

Foto: Instagram

Këngëtarja e njohur Maya, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, i është përgjigjur disa pyetjeve pikante të bëra nga publiku.

Një ndër kuriozitetet më të mëdha të tyre ishte nëse artistja ka bërë ndërhyrje kirurgjikale. Maya tha se nuk ka kryer kurrë operacione plastike, por ka bërë vetëm pak botoks, të cilin e aplikon një herë në një vit e gjysmë.

LEXO EDHE  ‘Jam gati të bëj set nudo’/ Ana Kauri zbulon kushtin

Dua t’ju them që merrni ndonjë qese plastike, hidhini silikon dhe do të shikoni që a është me të vërtetë ashtu apo është ndryshe. Nuk kam kryer ndërhyrje kirurgjikale, vetëm pak botoks tek pjesa e ballit dhe syve, nuk bëj shpesh, bëj një herë ne një vit e gjysmë.