Njihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Dollari ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

LEXO EDHE  VIDEO/ Aksidentoi për vdekje të moshuarin dhe e hodhi në kanal, arrestohet

Dollari: Blihet 107 Shitet 107.8

Euro: Blihet 120.9 Shitet 121.6

Paundi Britanik: Blihet 142.3 Shitet 143.5

Franga Zvicerane: Blihet 115 Shitet 116.1