Mikela akuzon Anën si biseksuale, ja si reagon konkurrentja

Foto: Instagram

Puntatën e djeshme në “Për’puthen” është transmetuar takimi midis Anës dhe Iglit. Gjatë takimit Ana tha se reagimi i disa vajzave aty duket sikur ato ‘nuk kanë parë burrë me sy’ nga mënyra se si kanë qenë nëpër takime dhe ajo që u prek ishte Mikela.

Mikela akuzoi Anën se është biseksuale dhe se pëlqen vajzat dhe djemtë, ndërsa Ana i ka hedhur poshtë supozimet e Mikelës.

Kujtojmë se Ana ka shkëmbyer puthje në buzë me Mikelën dhe gjatë debatit Mikela këtë po e përdorte kundër kësaj.

Pjesë nga biseda:

Ana: Nuk kam faj unë që ju nuk keni miq. 

Mikela: Unë e kam Ritvanën mike, por nuk më ka prekur ndonjëherë nga vithet apo të bëj veprimet e tua. 

Ana: Ajo ka qenë në formë shakaje dhe miqësore dhe mua më vjen keq që tani Mikela po e përdor kundra meje. Nuk jam lezbike, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt. 

Arjani nga ana tjetër e quajti debat të kotë madje dhe bëri shaka se mos duhet të puthen prap që vajzat të qetësohen dhe të qartësohen.

LEXO EDHE  Romeo Veshaj "hakmerret" për të vëllanë, veprimi i papritur kundrejt Semi Jaupaj