“Flor Mumajesi u përfol për lidhje me Fifin dhe ka 3 vite që se merr veten”/ Plas sherri mes gazetarit dhe kantautorit

Situata e ndodhur mbrëmjen e së martës në spektaklin e “Big Brother VIP” po komentohet kudo në rrjet dhe shumë personazhe të njohur kanë dhënë mendimin e tyre lidhur me ngjarjen.

Gazetari Flavio Qarri ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Flor Mumajesi vetem u perfol per lidhje me Fifin e ka 3 vite qe nuk mbledh veten”.

Pas kësaj ka reaguar edhe Flori Mumajesi i cili shkruan: ”Nardi do thoshte: puseta pa kapak qelb! Unë kur isha fëmijë flija shumë vonë maksimumi në orën 9”, duke mos dhënë më tepër sqarim se ç’ka dashur të thotë.

LEXO EDHE  Ilir Shaqiri i revoltuar: Në shtëpinë e "BBV" ka njerëz me tre ngjyra

Në një tjetër postim ai e ka mbështetur Fifin publikisht duke shkruar: “E dua zërin tënd…Dedikuar atyre me të cilët jeta nuk u tregua e drejtë duke iu mohuar fjalët, dëgjimin, por jo ndjenjat. Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundemi s’do jemi dot kurrë”.